61 festival

Sredstva ostvarena donacijama Grada Zrenjanina

školska 2016/17. godina

Novi instrumenti u Muzičkoj školi ''Josif Marinković'' Zrenjanin 

Krajem školske 2016/17. godine naša škola je postala bogatija za dva nova instrumenta: električni klavir marke ''Kawai'' i bubnjeve marke ''Yamaha''. Ovi instrumenti trenutno se nalaze u učionicama broj 7 i 8 i koriste se u cilju poboljšanja kvaliteta nastave solfeđa i udaraljki, ali će se takođe koristiti i prilikom nastupa naših učenika van škole, u salama i na otvorenim prostorima širom Zrenjanina.

 

Ovom prilikom se zahvaljujemo Gradonačelniku, gospodinu Čedomiru Janjiću, kao i Gradu Zrenjaninu koji nam je pružio finansijsku pomoć za nabavku ovih instrumenata. Možemo sa ponosom konstatovati da naša okolina ''ima sluha'' za potrebe mladih talenata, kao i za budućnost kulture i obrazovanja.

Kontakt

Za sva pitanje možete nas kontaktirati putem:

  •  Telefon: +381 (0) 23/561-104

Poveži se sa nama

Mi smo i na socijalnim mrežama. Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!