18. "Војвођански брас фестивал" одржан 7. фебруара у Културном центру Зрењанина

Градски дувачки оркестар Зрењанин и Актив лимених дувача музичких школа Војводине, у сарадњи са Културним центром Зрењанин, Музичком школом „Јосиф Маринковић“ Зрењанин, „Fúvószenekarok és Együttesek Hungarian and East Central European Association“, „Közép Kelet Európai Fúvósszövetség“ и „WASBE“ (World Association for Symphonic Bands and ensembles) ове године организују:

18. „Војвођански брас фестивал“ који ће се одржати 7. фебруара 2023. године у Великој сали Културног центра Зрењанина, са почетком у 15 часова.

На фестивалу ће учествовати ученици лимених дувачких одсека из скоро свих Војвођанских музичких школа. Фестивал је ревијалног карактера и једини је оваквог типа за лимене дуваче у Војводини и шире.

Улаз: слободан.

Извештај са фестивала