ДОДЕЛА ЗАХВАЛНИЦА НАЈУСПЕШНИЈИМ УЧЕНИЦИМА, ПРОФЕСОРИМА И КОРЕПЕТИТОРИМА НАШЕ ШКОЛЕ

Крајем првог полугодишта 2022. године, наша школа доделила је захвалнице награђеним ученицима, њиховим професорима и клавирским сарадницима.

Међу њима су следећи (насумичним редоследом):

• Дарија Чањи, виолина, 3. СМШ, класа: Ина Кекењ.
  • Даница Момиров, музички облици, 3. СМШ, класа: Вера Голоб.
  • Исидора Продановић, музички облици, 4. СМШ, класа: Вера Голоб.
  • Владимир Габриел Ловас, музички облици, 4. СМШ, класа: Вера Голоб.
  • Виктор Аврам, труба, 4. ОМШ, класа: Слободан Ћирић.
  • Константин Игњатов, тромбон, 2. ОМШ, класа: Бранислав Гагић, кл. сарадња: Немања Штеванов.
  • Вук Симић, тромбон, 1. СМШ, класа: Бранислав Гагић, кл. сарадња: Немања Штеванов.
  • Владимир Алексић, тромбон, 3. СМШ, класа: Бранислав Гагић, кл. сарадња: Немања Штеванов.
  • Арија Гигић, клавир, 2. ОМШ, класа: Мариета Гигић.
  • Ива Унгур, клавир, 2. ОМШ, класа: Мариета Гигић.
  • Васкрсија Ковачевић, соло певање 3. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Тина Николовски.
  • Александар Жегарац, соло певање, 4. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Марта Ронто.
  • Александар Керлета, соло певање, 4. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Марта Ронто.
  • Дуња Ковачевић, соло певање, 2. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Марта Ронто.
  • Бланка Хајнал, соло певање, 4. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Тина Николовски.
  • Василија Зорић, соло певање, 4. СМШ, класа: Ана Алексић Шајрер, кл. сарадња: Тина Николовски.
  • Лара Балабан, соло певање, 2. СМШ, класа: Светлана Бирка, кл. сарадња: Јелена Лазић.
  • Катарина Терзин, флаута, 4. ОМШ, класа: Светлана Петровић, кл. сарадња: Тијана Церовић.
  • Александра Царан, флаута, 2. ОМШ, класа: Светлана Петровић, кл. сарадња: Тијана Церовић.

Честитамо свима на сјајном успеху!