Концерт Музичке школе „Јосиф Маринковић“ поводом Дечије недеље 3. октобра у Културном центру Зрењанина

Дечја недеља, као највећа национална манифестација за децу, одржава се сваког октобра ради подстицања пуног учешћа деце и младих у друштвеном животу, као и са циљем побољшања њиховог положаја. У оквиру ове манифестације Музичка школа „Јосиф Маринковић“ организује концерт за децу предшколског узраста у уторак, 3. октобра, у Културном центру Зрењанина. Концерт почиње у 10 часова ујутру.

Концерт је инспирисан Дечјом недељом како би се наши најмлађи боље упознали са музичким инструментима и музичким светом уопште. Концерт организује Тим за јавну и концертну делатност Музичке школе. Добро дошли! 🎼🎶