Ученици 1. и 2. разреда СМШ са проф. Драганом Дамјан и психологом Бранком Пуцаревић посетили трибину под називом: „Како да сачувамо ментално здравље“

Ученици 1. и 2. разреда Средње музичке школе су са наставницом Драганом Дамјан и психологом Бранком Пуцаревић посетили трибину под називом: „Како да сачувамо ментално здравље?“. Ова трибина је одржана у среду 18. октобра 2023. у оквиру Фестивала менталног здравља, у Црвеном крсту Зрењанин. Трибина је обухватала пет тема: 1. Дефиниција здравља – ментално здравље; 2. Ментално здравље младих. Значај развоја емпатије током одрастања; 3. Допринос емоционалне писмености у формирању емпатије; 4. Брига о себи – „burn out“ синдром; 5. Улажући у волонтере, улажемо у будућност.