Ученици и професори наше школе учествовали на манифестацији "Беби играрије" 2023.

Професори Биљана Симић и Марко Пејчић, заједно са ученицима наше школе, учествовали су на манифестацији „Беби играрије“ 1. јуна 2023. године, коју организује Предшколска установа Зрењанина.

Манифестација „Беби играрије“ под слоганом „Лепо, шарено, весело“, која је организована у вртићу „Звончица“, окупила је децу и васпитаче из вртића „Бајка“, „Лептирић“ и „Снежана“. Наши професори и ученици – Анђела Лаловић, Талиа Унгур, Вања Стелкић, Михајло Лаловић, Немања Нинков, Бојан Ћурчић, Страхиња Чорба-Бакић (1. омш) и Лола Ердељан и Огњена Тодоровић (6. омш) – желели су, кроз песму и игру, да интерактивним учешћем деце пробуде слух и покрет.

Проф. Биљана Симић је поручила да „од малих ногу учимо децу да слушају квалитетну музику, како би развијала интелигенцију и унутрашњи слух“. 🎼👭👬👫🐞🍀🌼🌞🎹🎵

Званична вест на порталу "Volim Zrenjanin"