Ученици наше средње школе наступили на концерту "Музички мостови" 4. априла у Темишвару

Ученици наше школе одржали су 4. априла концерт под називом „Музички мостови“ у Темишвару, заједно са Симфонијским оркестром Уметничке гимназије „Jon Vidu“.

Јесенас је Музичка школа „Јосиф Маринковић“ потписала протокол о сарадњи са Музичком школом из Темишвара, и то на иницијативу и идеју професорке Ане Алексић Шајрер и професора др Данијела Заха (Daniel Zah), директора музичког департмана Уметничке школе из Темишвара.

Наступили су следећи ученици наше средње школе: Владимир Габриел Ловас и Ружица Секулин – ученици клавира, Васкрсија Ковачевић и Бланка Хајнал – соло певање, Дарија Чањи – виолина, Дарио Михаљевић – хармоника, Владимир Алексић – тромбон, и проф. Анђела Станковић – харфа. Корепетитор на овом концерту био је професор Немања Штеванов.